Narzędzie chirurgiczne wielorazowe

W swojej ofercie posiadamy wielorazowe narzędzia chirurgiczne niemieckiej firmy Nopa Instruments® z Niemiec, wielorazowe narzędzia chirurgiczne firmy SURTEX z Wielkiej Brytanii oraz jednorazowe narzędzia chirurgiczne firmy SURGIWELL. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczanie w sprzedaży narzędzi chirurgicznych.

Z przyjemnością doradzimy i przedstawimy pełna ofertę. Oferty przygotowujemy indywidualnie. Pomożemy  również znaleźć interesujące Państwa narzędzia chirurgiczne. W celu uzyskania oferty handlowej prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, pod numerami telefonów oraz adresami mailowymi podanymi w zakładce kontakt. Pozwoli to naszym pracownikom na przygotowanie dla Państwa indywidualnie dopasowanej oferty w oparciu o Państwa oczekiwania i potrzeby z uwzględnieniem aktualnych promocji!

W swojej ofercie posiadamy min.:

Wielorazowe:
 Haki
 Igłotrzymacze
 Kleszczyki naczyniowe
 Kleszczyki anestezjologiczne
 Kleszcze ginekologiczne
 Nożyczki chirurgiczne
 Nożyczki ginekologiczne
 Nożyczki preparacyjne
 Rozwieracze do ran
 Trzonki do noży
 Zaciski naczyniowe
 Ostrza
 Skalpele

W chwili obecnej trwają prace nad poprawą czytelności naszej strony, jeżeli mają Państwo problem ze znalezieniem interesującego asortymentu prosimy o skontaktowanie się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio: medleader@medleader.pl, 506085806, 667987771

Oferujemy instrumenty z różnych dyscyplin chirurgicznych.

 

Katalogi PDF do pobrania

Ginekologia

Imadła

Kleszczyki do opatrunków

Kleszczyki, pęsety

Noże, skalpele

Nożyczki

Oftalmologia

Stomatologia